loading...

پزشکان با تجربه

  درخواست برای مواد نخ جراحی همزمان با افزایش تعداد عمل های جراحی در سرتاسر جهان، بدون توجه به دسترس بودن جایگزین های موجود در بازار مانند عناصر جراحی ( Surgical staples )، افزایش پیدا کرده است. اخیرا، تلاش های متعددی برای تولید نخ های بدیع با خصوصیات اضافی مانند نخ های هوشمند، نخ های ضدمیکروبی، و نخ های بایواکتیو ( bioactive ) انجام شده است. این ابداعات یا نوآوری های دلیل بر رشد روزافزون بازار نخ های بخیه در سالیان اخیر بوده است. در اینجا شرکت های پیشرو در این زمینه معرفی شده اند. BraunMelsungenAG…

ده شرکت برتر در بازار نخ جراحی

 

درخواست برای مواد نخ جراحی همزمان با افزایش تعداد عمل های جراحی در سرتاسر جهان، بدون توجه به دسترس بودن جایگزین های موجود در بازار مانند عناصر جراحی ( Surgical staples )، افزایش پیدا کرده است. اخیرا، تلاش های متعددی برای تولید نخ های بدیع با خصوصیات اضافی مانند نخ های هوشمند، نخ های ضدمیکروبی، و نخ های بایواکتیو ( bioactive ) انجام شده است. این ابداعات یا نوآوری های دلیل بر رشد روزافزون بازار نخ های بخیه در سالیان اخیر بوده است.

در اینجا شرکت های پیشرو در این زمینه معرفی شده اند.

BraunMelsungenAG

BRAUN SHARING EXPERTIS در سال 1839 تأسیس و در دفتر مرکزی آن در Melsungen، آلمان قرار دارد؛ B. BraunMelsungenAG، همراه با شرکت های تابعه آن، انواع تولیدات و توزیعات محصولات و خدمات بهداشتی در زمینه های آنستژیا ( یک نوع بیماری حسی )، مطالعه قلب، درمان خون extracorporeal و جراحی در سرتاسر جهان انجام می دهد. مجموعه محصولات B. Braun در مجموع 5000 محصول را شامل می شود که 95٪ آن توسط شرکت تولید می شود. Hospital  Care،  Aesculap، Out Patient Market و   B. BraunAvitum چهار بخشی هستند که شرکت در آن فعالیت می کند. بخش Aesculap مفاهیم تخصصی در جراحی، ارتوپدی و درمان های داخلی مربوط به مراقبت های سرپایی و غیرسرپایی بیمار را ارائه می کند.

شرکت حضوری جدی و قوی در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا- اقیانوسیه، آمریکای لاتین و خاورمیانه و آفریقا دارد.

Boston Scientific Corporation ( شرکت علمی بوستون )

Boston Scientific در سال 1979 تأسیس و دفتر مرکزی آن در ماساچوست ایالات متحده آمریکا قرار دارد؛ شرکت Boston Scientific در زمینه توسعه، تولید و بازاریابی دستگاه های پزشکی برای استفاده در انواع تخصص های مربوط به پزشکی در سرتاسر جهان فعالیت می کند. این شرکت از سه بخش تجاری زیر تشکیل شده است: Cardiovasular ( قلبی عروقی )، Rhythm Management و MedSurg. 

به دلیل داشتن شبکه توزیع قوی و داشتن بیش از 35 شرکت تابعه؛ شرکت دارای یک حضور جغرافیایی بسیار قوی در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا – اقیانوسیه، آمریکای لاتین، و خاورمیانه و آفریقا است.

 

 

 

 

 

 

 

Medtronic PLC

Medtronic در سال 1949 تأسیس و دفتر مرکزی آن در سال دوبلین، ایرلند قرار دارد؛ MedtronicPlc در طراحی، تولیدات و فروش دستگاه های پزشکی فعالیت می کند. شرکت در چهار بخش تجاری فعالیت می کند که عبارتند از گروه قلب و عروق، گروه درمان های با حداقل تهاجمی ( Minimally Invasive Therapies Group )، گروه درمان های بازیابی ( Restorative Therapies Group ) و گروه دیابت.

گروه درمان های با حداقل تهاجم شرکت در زمینه محصولات جراحی، مانند دستگاه های اجزای جراحی، ابزارهای جلوگیری از خونریزی، بستن زخم، محصولات جراحی الکترونیکی ( electrosurgery )، دستگاه های مکانیکی فتق ( hernia mechanical devices، کاشت مش ( mesh implants )، محصولات ژن شناسی یا شناسایی ژن، ابزارهای سخت افزاری و دستگاه تثبیت مش ( mesh fixation device )، و دستگاه گوارش، استنشاق درمانی ( inhalation therapy ) و راه حل های مراقبت کلیوی فعالیت می کند.

شرکت یک حضور قوی جغرافیایی در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای لاتین و خاورمیانه و آفریقا با 30 شرکت تابعه خود از جمله Medtronic PS Medical, Inc., MedtronicMiniMed, Inc., India and Medtronic Private Ltd دارد.

Ethicon Inc. ( AJohnson & Johnson Company )

ایتیکن ( Ethicon ) در سال 1887 تأسیس و دفتر مرکزی آن در نیوچرسی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد؛ Johnson & Johnson در تحقیق و توسعه، تولید و فروش محدوده وسیعی از محصولات  در زمینه بهداشت و درمان فعالیت می کند. شرکت از طریق سه بخش تجاری- مصرف کننده ( Consumer )، داروسازی و دستگاه های پزشکی فعالیت می کند.

بخش دستگاه های پزشکی شرکت محدوده وسیعی از محصولات مورد استفاده در زمینه های ارتوپدی، جراحی، قلب و عروق، مراقبت دیابتی و بهداشت چشم فعالیت می کند. Johnson & Johnson محصولات نخ بخیه را از طریق شرکت های تابعه Ethicon, Inc ارائه می کند.

شرکت دارای یک حضور وسیع جغرافیایی در سرتاسر ایالات متحده، اروپا، آسیا- اقیانوسیه، نمیکره غربی، و آفریقا است.

Teleflex Incorporated

Teleflex در سال 1943 تأسیس و دفتر مرکزی آن در پنسیلوانیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد؛ Teleflex Incorporated تولید کننده، توسعه دهنده و عرضه کننده اولیه دستگاههای پزشکی یکبار مصرف برای بیمارستانها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، که برای روشهای تشخیصی و درمانی رایج در مراقبتهای ویژه و جراحی استفاده می شود ، است. شرکت از طریق بخش های خود شامل Vascular North America, Interventional North America, Anesthesia North America, Surgical North America, EMEA, Asia and OEM فعالیت می کند.

بخش Surgical North America شرکت محصولات جراحی طراحی شده برای جراحان همراه با رنج کاملی از دستگاه ها برای استفاده در انواع مختلف عمل های جراحی ارائه می کند.

شرکت دارای حضور جغرافیایی وسیعی در سرتاسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای لاتین، و خاورمیانه و آفریقا است.

 

Smith&nephewدر سال 1856 تأسیس و دفتر مرکزی آن در لندن، بریتانیا قرار دارد؛ Smith & Nephew طراح، تولید کننده و فروشنده دستگاه های پزشکی در سرتاسر جهان است. شرکت از طریق 9 بخش خود شامل کاشت زانو ( Knee implants )، کاست باسن یا لگن ( hip implants )، تروما و اکسترمیتیت ها ( trauma & extremities )، پزشکی ورزشی ( sport medicine )، تعویض مفصل ( joint repair )، تکنولوژی های توانایی آرتروسکوپی ( arthroscopic enabling technologies )، سایر صنایع یا بخش جراحی، مراقبت پیشرفته از زخم ( advanced wound care )، بایواکتیوهای پیشرفته زخم ( advanced woundbioactives ) و دستگاه های پیشرفته زخم ( advanced wound devices ) فعالیت می کند.

شرکت دارای یک حضور جغرافیایی وسیع در سرتاسر آمریکا، اروپا، آسیا، استرالیا، نیوزلند، و خاورمیانه و آفریقا است.

CONMED Corporation

CONMED corporationدر سال 1970 تأسیس و دفتر مرکزی آن در یوتا، ایالات متحده قرار دارد؛ CONMED Corporation تولید کننده، توسعه دهنده ی و ارائه کننده دستگاه ها و ابزارهای جراحی برای جراحی های با حداقل تهاجم ( minimallyinvasive ) است. شرکت از طریق تنها بخش عملیات خود به طور کامل در توسعه، تولید و فروش جهانی دستگاه های جراحی و ابزارهای مربوطه فعالیت می کند. شرکت محصولات خود را از طریق دو خط تولیدی به نام های جراحی ارتوپدی و جراحی عمومی ارائه می کند.

شرکت دارای یک حضور جغرافیایی وسیع در سرتاسر آمریکا، اروپا، آسیا- اقیانوسیه، و خاورمیانه و آفریقا است.

InternacionalFarmaceutica

 Atramatدر سال 1969 تأسیس و دفتر مرکزی آن در مکزیکو دی اف ( MexicaDF )، مکزیک قرار دارد؛ InternacionalFarmaceuticaS.A. De C.V. یک تولید کننده دستگاه های پزشکی، تلوید کننده ی محصولات جراحی با کیفیت بالا و عرضه کننده نخ های بخیه از طریق برند Atramat است. شرکت محصولاتی در رنج وسیعی از نخ های بخیه، سوزن های جراحی، و مش جراحی ( surgical mesh ) ارائه می کند. شرکت به طور پیوسته دارای نوآوری در تولیدات خود در زمینه های لاپروسکپی، خونریزی، باد فتق، ابزارهای جراحی و ایمپلنت های ستون فقرات به همراه نخ های بخیه جدید مانند نخ های پوشیده شده با آنتی باکتری و بخیه های خاردار ( barbed sutures ) است.

شرکت دارای حضور جغرافیایی وسیع در سرتاسر جهان است. شرکت محصولات خود را در بیش از 80 کشور دنیا از طریق شبکه ای از شرکای تجاری متخصص به فروش می رساند.

Deme Tech Corporation

DemeTECHدر سال 1990 تأسیس و دفتر مرکزی آن در میامی- فلوریدا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد؛ Deme Tech Corporation تولید کننده و توزیع کننده نخ های بخیه قابل جذب و غیرقابل جذب است. علاوه بر آن، این شرکت عرضه کننده ی تیغ های جراحی و استاپلرهای جراحی است.

شرکت د آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا، خاورمیانه و اروپا حضور دارد. بازاریابی و فروش محصولات شرکت از طریق شبکه از توزیع کنندگان در آمریکای شمالی و جنوبی، آمریکای مرکزی، آسیا، آفریقا، اروپا و اقیانوس آرام جنوبی صورت می گیرد.

 

Peters Surgical

Peters Surgicalدر سال 1926 تأسیس و دفتر مرکزی آن در شهر بابینی، فرانسه قرار دارد؛ Peters Surgical توسعه دهنده، تولید کننده و توزیع کننده دستگاه های پزشکی در سرتاسر جهان است. شرکت محصولاتی مانند نخ های بخیه، Clips-VTO، مش ها ( meshed )، ایمپلنت ها، و چسب جراحی را ارائه می کند. شرکت رنج وسیعی از نخ های بخیه قابل جذب، غیرقابل جذب و چشم ( ophthalmic ) تهیه و عرضه می کند.

شرکت عرضه کننده ی عمدتا محصولاتی در زمینه قلب و عروق و قفسه سینه؛ چشم؛ بیهوشی؛ گوارش؛ اورولوژی؛ گونه شناسی؛ فک و صورت؛ و درمان های ارتو- ترومالوژی ارائه می کند. به دلیل داشتن شبکه توزیع قوی، شرکت دارای حضوری فعال در بیش از 150 کشور است.

 

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 44
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 18
 • بازدید سال : 911
 • بازدید کلی : 1,898